www.hotel-ubytovani.com
Hotel Jáchymov Dalibor - K hotelu přísluší parkovištěHotel Jáchymov Dalibor -  je k dispozici připojení na internetHotel Jáchymov Dalibor - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Jáchymov Dalibor - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Jáchymov Dalibor - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Jáchymov Dalibor - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Jáchymov Dalibor - na pokojích je telefon
 

Hotel Dalibor
Lidická 919, Jáchymov 36251
Česká Republika
Hotel-Jachymov-Dalibor@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 16 m/s
Hotel Dalibor ubytování Jáchymov Aktuální počasí skoro zataženo
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel Dalibor - ubytování Jáchymov | Vítejte

 
Hotel Jáchymov Dalibor Depandance Dalibor Jáchymov
Vila z roku 1930 je dependance patřící k lázeňskému hotelu Akademik Běhounek, v jehož blízkosti se nachází. Možnost parkování je na hlídaném parkovišti v areálu lázní.

Jáchymov Depandance Dalibor ubytování
Budova je po rekonstrukci a má 4 podlaží. Léčebný dům Dalibor disponuje 14 jednolůžkovými pokoji, 12 dvoulůžkovými, 3 apartmány, 2 třílůžkovými pokoji a 1 čtyřlůžkovém pokojem.

Léčebný dům Dalibor vybavení
Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, WC, TV se satelitními programy, telefonem, ledničkou a zabudovaným trezorem. V dependaci je možné připojení na WIFI. Výtah a spojení s hlavní budovou pomocí krytého koridoru zvyšuje komfort ubytování na této dependanci. 

Lázně Jáchymov léčení
-  radonové lázně zaměřené na léčbu pohybového ústrojí. Všechny procedury se čerpají v LH Ak. Běhounek. Široká nabídka léčebných, relaxačních a wellness pobytů, možnost dokoupení dalších procedur a cenově výhodných balíčků.

Lázeňská depandance Dalibor služby
Stravování je zajištěno v LH Ak. Běhounek formou švédských stolů nebo formou á la carte v hotelové kavárně.
Doplňkové služby včetně společenského a kulturního vyžití jsou klientům k dispozici nejen v LH Ak. Běhounek, ale i v ostatních lázeňských zařízeních. Stolní tenis, biliár a půjčovna běžeckých lyží přímo v hotelu, zapůjčení horských kol, tenis, petanque, ruské kuželky, minigolf a Nordic Walking v areálu lázní.

Město Jáchymov 
Jáchymov leží v údolí na úpatí Krušných hor nedaleko hranic s Německou spolkovou republikou, cca 20 km od Karlových Varů a 7 km od hraničního přechodu Boží Dar. Slavnou a bohatou historii města připomíná řada památek vzniklých při jeho založení ve dvacátých letech 16. století. Němými svědky historie jsou jáchymovské kostely, radnice, Královská mincovna a celá řada portálů patricijských domů. Město vždy bylo významným centrem české strany Krušnohoří.

Léčebné lázně Jáchymov mají výjimečné postavení v léčbě chorob pohybového aparátu díky unikátnímu základnímu léčebnému prostředku - radonovým minerálním vodám. Tento přírodní léčebný zdroj s vysokým obsahem radioaktivního plynu radonu je zdrojem měkkého alfa záření a má celkový intenzivní účinek na lidský organismus.